diamondpeach plus 
maksimum ihtiyaçlar için
JOINTFREE süet aracı

matchpoint en cazip ve en pürüzsüz süet etkisi yaratmak için tekstil dokusunu özel olarak işleyen diamondpeach'i geliştirdi. diamondpeach mükemmel süet aletidir. Mükemmel terbiye sonuçları ile en yüksek kaliteyi bir araya getirip ekonomik ve ekolojik yönleri tek bir ekipmanda toplamaktadır.


diamondpeach plus ile yüzey tüylendirme konusunda avantaj yakalayın


matchpoint, müşteri taleplerini karşılamak üzere tüylendirme ürünleri geliştiren uluslararası bir tedarikçidir. Son kullanıcıların yüzey bitirme konusundaki ihtiyaçlarını anlamakta ve farklı tipte müşteri makinesi ve kumaşları için doğru teknolojiyi tavsiye edebilmekteyiz.diamondpeach plus - bir bakışta avantajları 

  • JOINTFREE - EKSİZ BANT teknolojisi
  • En ÜST SEVİYE üretkenlik
  • En iyi ön HAZIRLIK işlemİ
  • Mükemmel elmas noktası stabilitesi
  • Daha yüksek makine verimi
  • ekonomik ve ekolojik kaynak tasarrufu
  • Kuru ve ıslak zımparalanması işlemleri için çok yüksek bir yaşam süresi

 

En iyi anlaşma: tasarruf + kalitesini artırmak

sınırsız inovasyon

 

 wet emerizing

yaş uygulamalar için diamondpeach plus 
matchpoint kumaşların yaş işlenmesi için diamondpeach plus 'ı geliştirdi. İleri teknolojimiz sayesinde, tüm yaş zımpara makinesi kullanıcıları kullanım ömrü bakımından yeni hedefler koyan diamondpeach teknolojisinin mükemmel kalitesinden fayda sağlamaktadır.


uyumlu makineler


çevrenin korunması

diamond emery, carbosint, continuum, diamond cylinder, textile sueding, peaching sanding, emerizing, softening

diamondpeach plus ekonomik ve ekolojik yönleri aynı teknolojide ......

...... toplamanın mükemmel bir yoludur.

Müşterilerimiz, 2. kalite kumaş üretimini hemen hemen %0'a indirerek kaynaklarında önemli tasarruf sağlarlar. Kimyasallar/su/enerji tüketimi derhal azalmaktadır.
 
Daha yüksek verim ile artan makine hızlarını birleştiren diamondpeach, yatırımın erken geri dönmesini garanti eder ve müşteri kaynaklarından tasarruf sağlarken flora, fauna ve atmosferi korur.

Daha ekonomik açıdan zaten yukarıda listelenen oylandı. Bunlar bizim ve müşterilerimiz tarafından teyit edilmiş gerçeklerdir.